Medya Sponsorlarımız Oyungezer ve Merlin’in Kazanı!

Oyungezer ve Merlin’in Kazanı Kristal Piksel medya sponsorları oldular!

Oyungezer

Bağımsız medya kuruluşu Seti Medya’nın ilk kez 2007 yılında oyunseverlere sunduğu Oyungezer, halen Türkiye’nin en geniş editoryal kadrosuna sahip ve en popüler video oyunları dergisidir. Hedefi video oyunları, alternatif kültür, çizgi romanlar, diziler, filmler ve benzeri konularda en üst kalitede içerik sağlamaktır. Bu yıl onuncu yaşını kutlayan ve 2015’ten bu yana Magzter ve Turkcell Dergilik ortaklığıyla dijital dergi olarak da yayınlan Oyungezer, Türkiye’nin basılı ve dijital kategorilerdeki en büyük oyun medyası markasıdır.

Türkiye’nin en iyi video oyun editörleri tarafından hazırlanan oyun dünyasına dair en yeni haberleri, oyun incelemelerini, dosya konularını ve donanım testlerini Oyungezer’de ve Oyungezer Online’da okuyabilir, Oyungezer’i Facebook, Twitter, YouTube ve Steam üzerinden takip edebilirsiniz.

Merlin’in Kazanı

Merlin’in Kazanı 20 yıllık geçmişi ile Türkiye’nin en eski oyun portalı olma özelliğini elinde bulundurmaktadır. Bunun getirisi olarak ülkenin en çok bilinen ve lider dijital oyun platformudur. Aynı zamanda bir editör okulu olan Merlin’in Kazanı’nda yetişen birçok muhabir ve editör, Türkiye’nin köklü yayınlarında yöneticilik seviyesine kadar yükselmiştir.

Ana içeriği oyun olsa da popüler kültürün tüm öğelerini barındıran Merlin’in Kazanı, oyun dünyasının ayrılmaz öğeleri olan teknoloji, sinema/tv ve elektronik sporları konularında da geniş editöryel kadrosu ile içerik üretmektedir.

Metacritic tarafından sistemine dahil edilen tek Türk oyun yayını olan Merlin’in Kazanı’nın geniş içeriği, hergün yüzbinlerce kişiye ulaşmaktadır. Bunun sonucunda Türkiye’nin en çok ziyaretçiye ulaşan ve takip edilen oyun sitesi olarak misyonumuzu devam ettireceğimizin garantisini veriyoruz.

Bizlere www.merlininkazani.com sitemizden, twitter, facebook ve youtube hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir